Вторник, 24.04.2018, 23:56
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Обмен валют
Лучший
курс обмена
BestChange.ru – популярный сервис по подбору выгодных обменных пунктов электронных валют, который поможет вам производить свои обмены безопасно и с минимальными потерями на комиссиях.
Обменять
на
Форма входа

Поиск
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Путеводная звезда

Белый каталог сайтов

Главная » Каталог сайтов » Услуги

Проектування, візуалізація, авторський нагляд.
http://design-gl.com 22.10.2013, 11:03
Наша мета – змінити уявлення про дизайн інтер'єрів для замовників, описавши його, як зрозумілий, послідовний і необхідний процес, що дозволяє заощаджувати. Ми переконані, що дизайн - це не розташування подушок і колір штор, розеток та меблів, а щось більше. Те, що дозволяє вирішити завдання поставлене на більш глибокому рівні, справжні потреби клієнта і його сім'ї. Ми віримо, що кожен дизайнер може працювати професійно, використовуючи свої улюблені стилі і отримуючи за це гідну винагороду.
Діяльність дизайн студії заснована на уважному вивченні всіх побажань і смаків клієнтів. Завдяки високому професіоналізму, злагодженому механізму роботи і любові до своєї справи – ми досягнули значних успіхів своїй сфері, тому нас рекомендують друзям і знайомим. Ми розробляємо дизайн та візуалізацію будь-якої складності, в найкоротші терміни, з дотриманням високого рівня якості. Завжди раді створити для Вас винятковий і оригінальний проект.

Переходов: 184 | Рейтинг: 0.0/0 | Теги: Проектування, візуалізація, авторський нагляд
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]